Kontakta oss

Jatic är din globala partner inom industri, bygg, ventilation och förvaltning. Organisationen består av flera företag vars kontaktuppgifter du kan hitta nedan. Om du har en allmän fråga eller inte vet vem du ska kontakta, kan du använda kontaktformuläret nedan.

Kontaktinformation

Johnny Andersson

Johnny Andersson

Verkställande Direktör / VD

Tel. +46 (0)42-610 25 81

Mob. +46 (0)732-30 32 81

Epost: johnny@jatic.se

Adrian Korodi

Adrian Korodi

Verkställande Direktör / VD

Tel. +46 (0)42-610 25 82

Mob. +46 (0)732-30 32 82

E-mail: adrian@jatic.se

Mali Kukulovic

Mali Kukulovic

Verkställande Direktör / VD

Tel: +46 (0)42-610 25 85

Mob. +46 (0)732-30 32 85

Epost: mali@jatic.se

Peter Andersson

Teknisk / Projektledare

Tel. +46 (0)42-610 25 83

Mob. +46 (0)732-30 32 83

Epost: peter@jatic.se

Djordje Bibulovic

Djordje Bibulovic

Direktör

Tel. +46 (0)42-610 25 84

Mob. +46 (0)732-30 32 84

E-mail: db@jatic.se

Anders Tallberg

Anders Tallberg

Service

Tel. +46 (0)42-610 25 87

Mob. +46 (0)732-30 32 87

Epost: anders@jatic.se

Marco Schmidt

Marco Schmidt

Arbetsledare

Tel. +46 (0)70-847 26 82

Mob. +46 (0)708-47 26 82

Epost: marco@jatic.se

Raluca Alexandru

HR

Tel. +46 (0)42-610 25 86

Mob. +46 (0)732-30 32 86

Epost: raluca@jatic.se

Allmänna frågor & hitta hit

Ta kontakt via telefon, mail eller använd kontaktformuläret för att ordna möte.